Reklama

Jubileusz 60-lecia Szkoły Medycznej w Łukowie. Uroczyste obchody w ŁOK

W Łukowie, 20 października   Łukowski Ośrodek Kultury gościł uroczystość jubileuszu Szkoły Medycznej, która obchodziła swoje sześćdziesięciolecie istnienia. To szczególna okazja do podsumowania dorobku placówki oraz docenienia jej wpływu na rozwój ochrony zdrowia w regionie.

Gala rozpoczęła się od projekcji filmu przedstawiającego historię szkoły i jej pracowników na przestrzeni lat. To wzruszająca podróż przez sześć dekad istnienia placówki, wypełniona wspomnieniami i wzruszającymi chwilami.

Młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie przygotowała część artystyczną uroczystości, oddając hołd szkole medycznej i jej współpracownikom.

Podczas jubileuszu nie zabrakło słów uznania od władz samorządowych. Starosta Łukowski, Dariusz Szustek, Wicestarosta Janusz Kozioł oraz Członek Zarządu Powiatu, Władysław Karaś, podkreślili znaczenie placówki w życiu społeczności lokalnej i jej wkład w promocję zdrowia w regionie.

Reklama

Najważniejszym momentem wieczoru było wręczenie Pani Dyrektor Anny Sołtyszewskiej okolicznościowego grawertonu i kwiatów w uznaniu za jej wkład w edukację medyczną.

Jubileusz 60-lecia Szkoły Medycznej w Łukowie to nie tylko okazja do świętowania, lecz także do refleksji nad dokonaniami i wyznaczeniem nowych celów. To dowód na to, że szkoła nadal jest ważnym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym, gotowym kształcić przyszłe pokolenia profesjonalistów medycznych.

Gratulujemy szkole jubileusza i życzymy kolejnych owocnych lat działalności oraz sukcesów w dziedzinie edukacji medycznej!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości