Auto w Aleksandrowie uderzyło w drzewo przed 23:00. Alarm wysłał system e Call. Straż i ratownicy zabezpieczyli miejsce i zneutralizowali wycieki.
Co ciekawe, służby ratunkowe zostały powiadomione o wszystkim dzięki nowoczesnej technologii. Zamontowany w pojeździe system e-Call wykrył zderzenie i automatycznie wysłał zgłoszenie alarmowe.
Gdy na miejsce dotarli pierwsi strażacy, poszkodowany znajdował się już pod fachową opieką zespołu ratownictwa medycznego. W nocnej akcji wzięli udział zawodowcy z JRG Łuków oraz druhowie z OSP Łady. Ratownicy zabezpieczyli miejsce wypadku, odłączyli akumulator w rozbitym aucie oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne, które wyciekły na jezdnię.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
właśnie zapewne system e-caal ma ten samochód na zdięcju bravo
właśnie zapewne system e-caal ma ten samochód na zdięcju bravo