Reklama

Nocny wypadek w Aleksandrowie. Samochód sam wezwał pomoc

Auto w Aleksandrowie uderzyło w drzewo przed 23:00. Alarm wysłał system e Call. Straż i ratownicy zabezpieczyli miejsce i zneutralizowali wycieki.

 To były chwile strachu tuż przed godziną 23:00. W miejscowości Aleksandrów doszło do niebezpiecznego zdarzenia – samochód osobowy nagle zjechał z drogi i z impetem uderzył w drzewo.

Co ciekawe, służby ratunkowe zostały powiadomione o wszystkim dzięki nowoczesnej technologii. Zamontowany w pojeździe system e-Call wykrył zderzenie i automatycznie wysłał zgłoszenie alarmowe.

Gdy na miejsce dotarli pierwsi strażacy, poszkodowany znajdował się już pod fachową opieką zespołu ratownictwa medycznego. W nocnej akcji wzięli udział zawodowcy z JRG Łuków oraz druhowie z OSP Łady. Ratownicy zabezpieczyli miejsce wypadku, odłączyli akumulator w rozbitym aucie oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne, które wyciekły na jezdnię.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 13:00
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    olek - niezalogowany 2026-06-25 19:31:10

    właśnie zapewne system e-caal ma ten samochód na zdięcju bravo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości