Magdalena Sylwia Grzyb została dyrektorką SOSW w Baczkowie. Z ośrodkiem związana od 2008 roku, wcześniej wychowawca i wicedyrektor.
Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Łukowskiego podjęto kluczową decyzję personalną dla lokalnej oświaty. Stanowisko Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baczkowie oficjalnie powierzono Magdalenie Sylwii Grzyb.
Nowa dyrektor jest doskonale znana lokalnej społeczności – z placówką w Baczkowie związana jest od 2008 roku. Przez lata pracowała jako wychowawca w internacie, a od września ubiegłego roku pełniła funkcję wicedyrektora. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego i była wielokrotnie wyróżniana nagrodami za swoje zaangażowanie.
W środowisku szkolnym pani dyrektor ceniona jest za odpowiedzialność, otwartość oraz doskonałe relacje z pracownikami i wychowankami. Władze Powiatu Łukowskiego złożyły nowej szefowej ośrodka gratulacje, życząc sukcesów oraz satysfakcji z rozwoju kierowanej przez nią placówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze