Reklama

Magdalena Sylwia Grzyb nowym Dyrektorem SOSzW w Baczkowie

Magdalena Sylwia Grzyb została dyrektorką SOSW w Baczkowie. Z ośrodkiem związana od 2008 roku, wcześniej wychowawca i wicedyrektor.

 Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Łukowskiego podjęto kluczową decyzję personalną dla lokalnej oświaty. Stanowisko Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baczkowie oficjalnie powierzono Magdalenie Sylwii Grzyb.

Nowa dyrektor jest doskonale znana lokalnej społeczności – z placówką w Baczkowie związana jest od 2008 roku. Przez lata pracowała jako wychowawca w internacie, a od września ubiegłego roku pełniła funkcję wicedyrektora. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego i była wielokrotnie wyróżniana nagrodami za swoje zaangażowanie.

Reklama

W środowisku szkolnym pani dyrektor ceniona jest za odpowiedzialność, otwartość oraz doskonałe relacje z pracownikami i wychowankami. Władze Powiatu Łukowskiego złożyły nowej szefowej ośrodka gratulacje, życząc sukcesów oraz satysfakcji z rozwoju kierowanej przez nią placówki.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 18:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości