WAŻNY KOMUNIKAT DLA CZĘŚCI MIESZKAŃCÓW ŁUKOWA
W związku z awarią na ujęciu wody w Turzych Rogach (wspólnie z Gmina Łuków i PUIK Łuków) prosimy o ograniczenie zużycia wody wyłącznie do niezbędnych potrzeb!
Apelujemy o niewykorzystywanie wody do:
- podlewania ogrodów, trawników i terenów zielonych,
- mycia samochodów,
- napełniania basenów oraz innych czynności powodujących zwiększone zużycie wody.
Ograniczenia dotyczą mieszkańców ulic: Energetyków, Wschodniej, Laserowej, Zapowiednik, Szafirowej, Jeżynowej, Brzozowej oraz Podgórnej, a także części ulic Cieszkowizna (numery 131-171) i Międzyrzeckiej (numery 115A-274).
Prosimy o korzystanie z wody wyłącznie do celów konsumpcyjnych i bytowych. Ograniczenia obowiązują do odwołania!
Woda jest zdatna do spożycia i bezpieczna dla zdrowia!
Dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze