Reklama

Rocznik 2011 pożegnał szkołę w Krzywdzie. Nie uwierzycie, jak bawili się na balu!

Rocznik 2011 pożegnał szkołę podczas wzruszającego apelu. Wcześniej odbył się Bal Ósmoklasistów z polonezem i zabawą do północy.

Rocznik 2011 oficjalnie pożegnał dziś swoją szkołę, która przez ostatnie osiem lat była dla nich prawdziwym drugim domem. Podczas uroczystego apelu nie brakowało wielkich wzruszeń, łez, wspomnień, ale i uśmiechów pełnych nadziei na nadchodzącą przyszłość.

Okolicznościowe, pełne ciepłych słów przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor Iwona Mroczek. W imieniu całej szkolnej społeczności starszym kolegom i koleżankom za wspólnie spędzony czas podziękowali uczniowie klas siódmych. Szczególnie poruszającym momentem były podziękowania dla wychowawców, którzy przez lata wspierali młodzież w ich rozwoju. Słowa głębokiej wdzięczności popłynęły do Anny Ptasińskiej, wychowawczyni klasy 8a, oraz Pawła Mizaka, wychowawcy klasy 8b.

Reklama

Oficjalną uroczystość poprzedził zorganizowany dzień wcześniej niezapomniany Bal Ósmoklasistów. Impreza, o której oprawę i wspaniałe zaplecze kateringowe zadbali zaangażowani rodzice, rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Do tego wyjątkowego tańca uczniowie przygotowywali się w trudach i pocie czoła pod czujnym okiem swoich wychowawców. Wysiłek się opłacił, a doskonała zabawa trwająca aż do północy potwierdziła, jak niezwykle udane było to święto. Przed absolwentami z Krzywdy otwierają się teraz zupełnie nowe drzwi. Niech żyją wakacje!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 15:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości