Reklama

Groźne zdarzenie. 17-latek trafia do szpitala po kolizji ze Skodą

Na ulicy Armii Krajowej doszło do groźnego wypadku, w którym 17-letni motorowerzysta został ranny. Skoda Kamiq wjechała na jego tor jazdy podczas nieprawidłowego skrętu w lewo. Młody kierowca trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami, a policja apeluje o rozwagę na drodze.

 

17-latek ranny w zderzeniu ze Skodą  

17-letni motorowerzysta trafił do szpitala po wypadku na ulicy Armii Krajowej w Radzyniu Podlaskim. Jechał swoim jednośladem, gdy na jego tor jazdy wjechała Skoda Kamiq.

Za kierownicą auta siedziała 31-letnia kobieta. Według wstępnych ustaleń podczas skrętu w lewo wykonała manewr nieprawidłowo i doszło do zderzenia z motorowerem. Siła uderzenia była duża, 17-latek z obrażeniami ciała został przewieziony prosto z miejsca wypadku do szpitala.

Policja wskazuje, że niewłaściwie wykonany skręt w lewo najprawdopodobniej był główną przyczyną tego groźnie wyglądającego zdarzenia.

Reklama

Apel do kierowców

Funkcjonariusze po raz kolejny przypominają, że chwila nieuwagi za kierownicą może skończyć się tragedią. Każdy manewr, zwłaszcza skręt w lewo, wymaga dużej ostrożności i dokładnego upewnienia się, czy droga jest wolna. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i dbanie o bezpieczeństwo na drodze – nie tylko własne, ale też innych osób.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Materiały własne - lukow.tv Aktualizacja: 25/06/2026 11:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości