Reklama

Zapachniało w całym Łukowie! Uczniowie ZS 2 zaprosili wyjątkowych gości i zrobili coś pysznego

Uczniowie łukowskiej Warszawskiej i podopieczni Ośrodka Wsparcia Przylądek wspólnie piekli rogaliki. Było gwarno, ciepło i naprawdę integracyjnie.

W murach popularnej łukowskiej „Warszawskiej” zrobiło się wyjątkowo ciepło i pachnąco. Wszystko za sprawą spotkania, które idealnie udowodniło, że wspólne pichcenie potrafi przełamać absolutnie każdą barierę.

22 czerwca szkolną pracownię gastronomiczną odwiedzili podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Przylądek”, którzy przyjechali w odwiedziny razem ze swoimi terapeutkami – panią Anią i panią Agnieszką. Na miejscu czekali już na nich uczniowie z klasy 3 BC. Plan był prosty, ale pyszny: wspólne pieczenie domowych rogalików.

Reklama

W kuchni od razu zrobiło się gwarno i wesoło. Każdy miał ręce pełne roboty – od wałkowania ciasta po nakładanie nadzienia i precyzyjne zawijanie. Efekt? Blachy pełne rumianych, pachnących słodkości i, co najważniejsze, tona dobrej energii. Z pracowni nikt nie wyszedł ani głodny, ani znudzony. Całą akcję zorganizowały Monika Jankowska i Katarzyna Jastrzębska, które mają nadzieję, że te udane warsztaty to dopiero początek świetnej, lokalnej tradycji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 10:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości