Reklama

Kolejna zmiana na stanowisku dyrektora ZGL w Łukowie! Burmistrz powierza obowiązki pracownikowi zakładu

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Łuków, burmistrz Piotr Płudowski poinformował, że obowiązki dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej powierzył Arturowi Białogrodzkiemu, dotychczasowemu pracownikowi tej jednostki. Co więcej, włodarz miasta zapowiada przekształcenie zakładu. Tym samym burmistrz zdecydował, że na razie nie będzie ogłaszał konkursu na to stanowisko.

ZGL w Łukowie bez stabilnego kierownictwa? Kolejna rezygnacja

Zmiany na stanowisku dyrektora ZGL następują wyjątkowo często. Marcin Mateńko, który objął funkcję 4 grudnia po wygraniu konkursu, po zaledwie dwóch i pół miesiącach złożył rezygnację, którą przyjął Piotr Płudowski. To już druga dymisja w tej jednostce w krótkim czasie – wcześniej, w październiku, zrezygnował Jarosław Piekarski.

Co ciekawe, Marcin Mateńko wygrał konkurs na stanowisko, pokonując Tomasza Sycha, jednak nie zdecydował się kontynuować swojej misji. Powody rezygnacji nie zostały ujawnione, co rodzi kolejne pytania o sytuację w ZGL Łuków.

Reklama

Burmistrz zapowiada zmiany w ZGL Łuków

Obecnie nie przewiduje się ogłoszenia nowego konkursu na dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej. Artur Białogrodzki przejął obowiązki po byłym dyrektorze na okres trzech miesięcy, ale burmistrz Piotr Płudowski zapowiada przekształcenie zakładu, co może oznaczać kolejne zmiany organizacyjne i kadrowe.

Mieszkańcy zastanawiają się, co dalej z zarządzaniem miejskimi nieruchomościami i czy kolejne przetasowania wpłyną na funkcjonowanie ZGL Łuków.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    `kabaret - niezalogowany 2025-03-05 18:16:16

    Piekarski rezygnuje - dostaje stołek w Puiku, konkurs na dyrektora "wygrywa" Mateńko rezygnuje i wraca jaby nigdy nic na ciepły stołek do Puiku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Lukowianin - niezalogowany 2025-03-05 21:02:53

    Bravo, czyli dalej jest to tzw układ zamknięty. Ciekawe jakie etaty zostały stworzone w PUIKu . Teraz to można śmiało stwierdzić wypowiedź obecnego włodarza miasta, cytat"pieniądze to trzeba umieć zarabiać ". Wracając a gdzie były ogłoszenia o wolnych etatach w PUIKu?

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przedsiębiorca - niezalogowany 2025-03-06 07:32:23

    W spółkach nie trzeba ogłaszać konkursów. Jest to wygodne do zatrudniania swoich. A co do przekształcenia też będzie ciekawie. ZGL się sypie, ZDM nic nie robi, Osirowi zalew wysycha, burmistrzowi tylko pieniądze pachną bo to jego ostatnia kadencja. Ot macie co chcieliście szanowni mieszkańcy. Taki uczciwy, że aż miasto upada!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości