Reklama

Tragedia w Staninie. Mężczyzna zasłabł przed urzędem gminy i zmarł

Policja i prokurator wyjaśniają nagłą śmierć mężczyzny przed Urzędem Gminy w Staninie. Zasłabł po użyciu alkomatu, reanimacja nie pomogła.

 Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 27 września w Staninie. Przed budynkiem tutejszego Urzędu Gminy nagle zmarł młody mężczyzna.

Służby ratunkowe otrzymały dramatyczne zgłoszenie około godziny 14:00. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około czterdziestu kilku lat chwilę wcześniej korzystał z ogólnodostępnego alkomatu zamontowanego przy ścianie urzędu. Nagle źle się poczuł i stracił przytomność, upadając na chodnik.

Reklama

Na miejsce natychmiast ruszyli ratownicy. Pomimo natychmiastowego podjęcia akcji reanimacyjnej i wysiłków medyków, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tej nagłej śmierci.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/06/2026 15:50
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gosia - niezalogowany 2026-06-27 18:07:14

    Kiedy to bylo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości