Reklama

Łuków będzie jaśniej: nowe oświetlenie na osiedlach i parkingu

Rada Miasta Łukowa modernizuje oświetlenie. Nowe lampy pojawią się na łączniku Klimeckiego z Chącińskiego i przy parkingu przy dawnej kotłowni. Jesienią.

  Radny Miasta Łukowa Łukasz Bober poinformował o podjęciu przez Radę Miasta decyzji o modernizacji oświetlenia na terenie miasta. Na wniosek klubu radnych „Alternatywa dla Łukowa", którego członkiem jest Bober, w tegorocznym budżecie zaplanowano inwestycję w doświetlenie ważnych rejonów miasta.

Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie zlecił spółce ZGL projekt oświetlenia, który obejmuje:

  • łącznik osiedla Klimeckiego z Chącińskiego
  • parking przy byłej kotłowni

Inwestycja wynika z głosu mieszkańców, którzy zgłaszali potrzebę lepszego oświetlenia w tych lokalizacjach dla podwyższenia bezpieczeństwa i komfortu poruszania się.

Planowana realizacja zadania przewidziana jest na jesień bieżącego roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/06/2026 08:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości