Reklama

Jako jedyni w całym powiecie łukowskim zrobili coś takiego! W Okrzei rówieśnicy będą godzić rówieśników

Zakończenie roku w ZS w Okrzei z certyfikatami mediatorów rówieśniczych. Jedyna szkoła w powiecie ma Klub Mediacyjny w statucie.

Tegoroczne zakończenie roku w Zespole Szkół w Okrzei zapamiętamy na długo. Obok tradycyjnych świadectw, uczniowie odebrali certyfikaty ukończenia kursu na mediatorów rówieśniczych.

Placówka jako jedyna w powiecie łukowskim powołała do życia Szkolny Klub Mediacyjny, oficjalnie wpisując go do statutu szkoły. Młodzi mediatorzy zyskali konkretne narzędzia: opanowali zasady aktywnego słuchania, radzenia sobie z emocjami oraz bezprzemocowego rozwiązywania sporów.

Szkolny Klub Mediacyjny to bezpieczna przestrzeń, która udowadnia, że konflikt wcale nie musi oznaczać walki — może stać się szansą na porozumienie. Gratulujemy młodzieży i dyrekcji wspaniałej inicjatywy. Okrzeja daje świetny, inspirujący przykład innym szkołom, udowadniając, że szacunek i dialog to fundamenty bezpiecznej edukacji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/06/2026 08:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości