Reklama

Wojownicy Maryi Łuków: Ponad 50 Osób na Spotkaniu Regionalnym! Zobacz, co się działo

Łuków znów pokazał moc wiary i jedności! W minioną niedzielę odbyło się spotkanie regionalnej grupy Wojowników Maryi Łuków, które zgromadziło ponad pięćdziesiąt uczestników.

Rekordowa frekwencja na spotkaniu Wojowników Maryi w Łukowie

Spotkanie, które odbyło się pod duchowym przewodnictwem ks. Radka, było pełne inspirujących świadectw i modlitwy. Uczestnicy mogli wysłuchać konferencji duchownego, który poruszył serca wielu obecnych. Wyjątkowe świadectwo wiary i zaufania Bogu oraz Matce Najświętszej wygłosił również brat Maciej, członek grupy. Jego słowa spotkały się z ogromnym uznaniem i podziękowaniami od zgromadzonych.

Liczna frekwencja i ogromne zaangażowanie pokazują, że Wojownicy Maryi Łuków stają się coraz silniejszą wspólnotą. Jak mówią organizatorzy: „Grupa się rozrasta. Chwała Panu!”.

Reklama

Zapowiedziano już kolejne spotkanie za miesiąc, które ma być kolejną okazją do modlitwy, refleksji i integracji. Wojownicy Maryi zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w tej niezwykłej inicjatywie. Jak podkreślają: „Jest w Łukowie taka siła, którą prowadzi Maryja!”.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2024 12:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości