Zuzanna Koślacz i Paweł Czerniec z Hutnika Huta Dąbrowa na MPP Żaków singiel 25. i 33. miejsce, debel Pawła 9. lokata w Polsce.
Zuzanna Koślacz i Paweł Czerniec, reprezentanci klubu Hutnik Huta Dąbrowa, zaliczyli świetny występ podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków w Tenisie Stołowym, które odbyły się w dniach 20–21 czerwca w Brzegu Dolnym. W elitarnym turnieju zorganizowanym dla 64 najlepszych zawodniczek i zawodników z kraju, nasi młodzi sportowcy dumnie rzucili wyzwanie ogólnopolskiej czołówce.
W rywalizacji singlowej Paweł Czerniec wywalczył znakomite, 25. miejsce w Polsce, natomiast Zuzanna Koślacz uplasowała się na wysokiej, 33. lokacie. Jeszcze większy sukces Paweł odniósł w deblu – grając w parze z Franciszkiem Lato (MKS Lewart AGS Lubartów), zajął rewelacyjne 9. miejsce w kraju. Co ważne, chłopcy będą mogli startować w tej kategorii również za rok, co stanowi świetny prognostyk na przyszłość. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenerów!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze