Gospodarze z GKS Armaty Stoczek Łukowski okazali się mało gościnni dla rówieśników z Łukowa, Oleśnicy czy Ulana Majoratu. Od pierwszego gwizdka szli jak burza, pokazując charakter i świetne zgranie, co dało im w pełni zasłużone pierwsze miejsce. Sukces zespołu przypieczętował Gabryś Piskorz z Armat, który zgarnął statuetkę dla najlepszego gracza turnieju. Królem strzelców został Natan Orliński (Ulan Majorat), a w bramce dwoił się i troił Kuba Szcześniak (Amplus Łuków).
Wydarzenie miało też piękny, pozasportowy wymiar. Poza dopingiem i pyszną granitą od gospodyń wiejskich, zebrani na turnieju mocno wsparli zbiórkę charytatywną na leczenie małego Igorka Stosio. Wielkie brawa dla organizatorów, rodziców i samych piłkarzy za stworzenie widowiska w duchu czystej gry!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze