Reklama

Młode Armaty nie dały szans rywalom. Świetny turniej i wielkie serce w Starej Róży

 To było prawdziwe, piłkarskie powitanie lata! Boiska w Starej Róży tętniły życiem podczas drugiej edycji turnieju o puchar wójta gminy Stoczek Łukowski. Na murawie zameldowali się chłopcy z rocznika 2014/2015, a kibice zgromadzeni wokół boisk nie mogli narzekać na nudę.

Gospodarze z GKS Armaty Stoczek Łukowski okazali się mało gościnni dla rówieśników z Łukowa, Oleśnicy czy Ulana Majoratu. Od pierwszego gwizdka szli jak burza, pokazując charakter i świetne zgranie, co dało im w pełni zasłużone pierwsze miejsce. Sukces zespołu przypieczętował Gabryś Piskorz z Armat, który zgarnął statuetkę dla najlepszego gracza turnieju. Królem strzelców został Natan Orliński (Ulan Majorat), a w bramce dwoił się i troił Kuba Szcześniak (Amplus Łuków).

Wydarzenie miało też piękny, pozasportowy wymiar. Poza dopingiem i pyszną granitą od gospodyń wiejskich, zebrani na turnieju mocno wsparli zbiórkę charytatywną na leczenie małego Igorka Stosio. Wielkie brawa dla organizatorów, rodziców i samych piłkarzy za stworzenie widowiska w duchu czystej gry!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 09:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości