KSW Łuków zdominował Letnie Grand Prix Polski w Mińsku Mazowieckim 24 medale i puchar za 1. miejsce drużynowo. MVP Michał Kobryń.
To nie był zwykły start – to był prawdziwy nokaut w wykonaniu reprezentantów Klubu Sportów Walki Łuków. Nasi kickboxerzy wrócili z Letniego Grand Prix Polski w Mińsku Mazowieckim w genialnych humorach, przywożąc ze sobą gigantyczny worek medali i – co najważniejsze – puchar za pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej! Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego po prostu zdominowali te zawody.

Podczas dwudniowych zmagań (19-20 czerwca) na matach w Mińsku Mazowieckim iskrzyło. Łukowianie startowali w trzech wymagających formułach: light contact, kick light oraz pointfighting. Od pierwszych sekund w ringu i na tatami widać było jedno: ekipa z Łukowa przyjechała tam po pełną pulę. Byli szybsi, silniejsi i świetnie przygotowani taktycznie.
Bilans końcowy robi piorunujące wrażenie: 7 złotych, 9 srebrnych i 8 brązowych krążków. Łącznie aż 24 medale!
Prawdziwymi maszynami do wygrywania okazali się Leon Stępniak oraz Stefan Siemionek. Obaj panowie w formule pointfighting nie dali rywalom żadnych szans, zgarniając po dwa złote medale w swoich kategoriach wagowych. Piękny sukces dorzuciła też Julia Ciołek, która w twardszej odmianie kick light wywalczyła złoto, a w light contact dołożyła brąz. Na najwyższym stopniu podium stanął również Adam Jandik.
Osobny rozdział tych zawodów napisał Michał Kobryń. Nie dość, że w pięknym stylu wywalczył złoto w pointfightingu (kat. 27 kg) i srebro w wyższej wadze (-30 kg), to jeszcze zachwycił sędziów swoją techniką i dynamiką. Efekt? Oficjalnie wybrano go Najlepszym Zawodnikiem całego turnieju w kategorii chłopców!
Leon Stępniak: dwa złota (pointfighting 28 kg i 32 kg), srebro (light contact)
Stefan Siemionek: dwa złota (pointfighting 30 kg i 33 kg)
Michał Kobryń: złoto (pointfighting 27 kg) + tytuł Najlepszego Zawodnika, srebro (pointfighting -30 kg)
Julia Ciołek: złoto (kick light), brąz (light contact)
Adam Jandik: złoto (pointfighting)
Krzysztof Zalewski: srebro (pointfighting 27 kg), brąz (pointfighting -30 kg)
Oskar Trochimowski: srebro (pointfighting 36 kg), brąz (pointfighting 33 kg)
Bartosz Kopyść: dwa brązy (pointfighting i light contact)
Igor Bober: srebro (light contact)
Borys Kaczorowski: srebro (kick light)
Szymon Ciołek: srebro (pointfighting +36 kg)
Stefan Zalewski: srebro (pointfighting)
Stanisław Lis: srebro (pointfighting)
Maciek Skrzyszewski: brąz (pointfighting)
Miłosz Sergiel: brąz (pointfighting)
Natan Rosa: brąz (pointfighting)
Taki wynik to nie przypadek czy kwestia szczęścia. KSW Łuków od lat jest synonimem ciężkiej pracy i kuźnią talentów, co po raz kolejny udowodnił sztab szkoleniowy na czele z Zenonem Pawlikowskim. Oglądanie tych dzieciaków w akcji to czysta przyjemność – widać w nich pasję, charakter i serce do walki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze