Reklama

Trzy dni, które zdecydują o przyszłości ŁSM. Rusza Walne Zgromadzenie i wybory do Rady Nadzorczej

Przed mieszkańcami Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej niezwykle ważny tydzień. Przez trzy najbliższe popołudnia członkowie spółdzielni będą podsumowywać miniony rok, rozliczać wydatki i – co najważniejsze – wybierać ludzi, którzy przez najbliższe trzy lata będą kontrolować pracę zarządu. Emocji na pewno nie zabraknie, bo w grze o mandaty w Radzie Nadzorczej jest aż 25 kandydatów.

 

Tegoroczne Walne Zgromadzenie podzielono na trzy części, dzięki czemu każdy będzie miał realną szansę przyjść, zagłosować i zabrać głos w dyskusji o swoich osiedlach.

Kto startuje do Rady Nadzorczej? (Kadencja 2026–2029)

Oto pełna lista sąsiadów i mieszkańców, którzy zgłosili swoje kandydatury:

  1. Artur Białogrodzki (ul. Kiernickich)

  2. Tomasz Borychowski (os. Unitów Podlaskich)

  3. Marek Czernecki (ul. Kiernickich)

  4. Marianna Dołężka (os. Unitów Podlaskich)

  5. Maria Kąkol (ul. Partyzantów)

  6. Tomasz Klink (os. Unitów Podlaskich)

  7. Tadeusz Kopiejek (os. Unitów Podlaskich)

  8. Agnieszka Kowalska (os. Chącińskiego)

    Reklama
  9. Eliza Kuśmierz (ul. Spokojna)

  10. Piotr Łucjan (ul. Kiernickich)

  11. Sławomir Małkiński (os. Chącińskiego)

  12. Wiesław Matejek (ul. Wyszyńskiego)

  13. Magdalena Mościcka (ul. Wołodyjowskiego)

  14. Antoni Nowak (os. Chącińskiego)

  15. Grzegorz Pogonowski (ul. Kiernickich)

  16. Alicja Puch (os. Unitów Podlaskich)

  17. Sławomir Rzymowski (ul. Kiernickich)

  18. Kacper Sacharczuk (ul. Spokojna)

  19. Maria Sierociuk (ul. Skrzetuskiego)

  20. Waldemar Siurek (ul. Wyszyńskiego)

  21. Robert Sokołowski (os. Unitów Podlaskich)

  22. Krzysztof Szczygieł (os. Unitów Podlaskich)

  23. Anna Tymińska (os. Klimeckiego)

    Reklama
  24. Maria Wiąckiewicz (ul. Spokojna)

  25. Halina Wojtalska (os. Chącińskiego)

Sprawdź swój termin: Kiedy i gdzie głosujesz?

Wszystkie spotkania startują punktualnie o godzinie 16:00 w sali zebrań na osiedlu Unitów Podlaskich. Żeby sprawdzić, którego dnia powinieneś się pojawić, znajdź swój adres na poniższej liście:

  • Wtorek, 23 czerwca (Część I): Mieszkańcy osiedli Chącińskiego i Klimeckiego oraz lokatorzy z ul. Międzyrzeckiej.

  • Środa, 24 czerwca (Część II): Mieszkańcy z osiedla Unitów Podlaskich, osiedla Spokojna, ulic Partyzantów i Wyszyńskiego, a także członkowie spółdzielni ze Stoczka Łukowskiego, Huty Dąbrowy i Krzywdy.

    Reklama
  • Czwartek, 25 czerwca (Część III): Mieszkańcy osiedla Sienkiewicza oraz lokatorzy z ul. Sienkiewicza.

Warto pamiętać, że spółdzielnia to nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie, którzy w niej mieszkają. Udział w Walnym Zgromadzeniu to najlepszy moment, żeby zapytać o planowane remonty, stan finansów czy zgłosić własne pomysły na to, co warto zmienić w najbliższej okolicy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 08:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości