Reklama

Pili razem alkohol. Jeden wyjął nóż i zaatakował!

REGION. Drastyczne wydarzenia wstrząsnęły spokojnym  Dęblinem, gdy 33-letni mieszkaniec, podczas zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego, zaatakował nożem swojego współbiesiadnika. Scena przemocy rozegrała się w altance niedaleko ulicy Tysiąclecia. 

Wtorkowy wieczór zamienił się w koszmar, gdy dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie o brutalnym ataku. Policjanci natychmiast podjęli działania, docierając na miejsce zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że nieporozumienie wybuchło w trakcie wieczornego spotkania kilku znajomych, podczas którego alkohol płynął obficie. Nagle, bez wyraźnego powodu, 33-latek stał się agresywny i dwukrotnie ugodził nożem swojego towarzysza w szyję.

69-letni mężczyzna natychmiast trafił do szpitala, gdzie dzięki fachowej pomocy medycznej jego życie nie było bezpośrednio zagrożone. Jednak traumę psychiczną, jakiej doznał, ciężko będzie zatrzeć. Tymczasem sprawcy, w tym agresywny 33-latek, zostali zatrzymani dla wyjaśnienia okoliczności całego zajścia. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy spotkania byli pod silnym wpływem alkoholu, co zapewne jeszcze bardziej podsycało napięcie atmosfery.

Reklama

Po wytrzeźwieniu zatrzymanych, policjanci przystąpili do przeprowadzenia niezbędnych czynności procesowych. Zebrane dowody pozwoliły na postawienie 33-latkowi zarzutu uszkodzenia ciała. Szokujące okazało się, że w momencie zatrzymania mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie, co tylko potęgowało jego agresję i brak kontroli nad sobą. Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat za takie czyny.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości