Reklama

Filmowe piątki pod gwiazdami. Rusza Kino Letnie w Łukowie!

Kocyk, grono znajomych, letni wieczór i dobre kino pod gołym niebem – tak w ogromnym skrócie zapowiadają się najbliższe dwa miesiące w naszym mieście. Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków ponowne zapraszają mieszkańców na kolejną edycję uwielbianego cyklu plenerowych seansów. Tegoroczna odsłona zyskała silnego partnera, co zapowiada jeszcze wyższy poziom wakacyjnej rozrywki.

 

Nowy partner i wyjątkowy klimat

Łukowski Park Miejski już od lat w lipcu i sierpniu zamienia się w wyjątkową salę kinową. W tym roku wydarzenie zyskało dodatkowy impuls – partnerem edycji został Bank Pekao S.A., który aktywnie włączył się we wspieranie lokalnej kultury i miejskich inicjatyw. Dzięki temu partnerstwu, tegoroczne kino letnie jeszcze mocniej wpisze się w spokojny, radosny i sprzyjający integracji rytm wakacyjnego Łukowa.

Organizatorzy stawiają na sprawdzoną i najprzyjemniejszą formę spędzania wolnego czasu. Wszystkie seanse będą odbywać się w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie. Od 3 lipca do 28 sierpnia 2026 roku, w każdy piątkowy wieczór o godzinie 21:15, mieszkańcy będą mogli wspólnie zasiąść przed wielkim ekranem. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych i coś dobrego do picia, by w pełni cieszyć się magią kina pod gwiazdami.

Reklama

Zróżnicowany repertuar: Od komedii po refleksję

Program tegorocznego Kina Letniego z Bankiem Pekao S.A. został skonstruowany tak, aby każdy kinoman znalazł coś dla siebie. Zobaczymy produkcje lekkie i zabawne, ale nie zabraknie też tytułów poruszających i skłaniających do głębszej refleksji. Wszystkie filmy łączy jednak jedno: unikalna atmosfera pleneru, gdzie filmowe emocje spotykają się z urokiem letniej nocy.

Pełny harmonogram seansów (Piątki, godz. 21:15):

Data Tytuł filmu Reżyseria
3 lipca „LARP. Miłość, trolle i inne questy” Kordian Kądziela
10 lipca „Utrata równowagi” Korek Bojanowski
17 lipca „Dla waszego dobra” Ireneusz Grzyb
24 lipca „Nieprzyjaciel” Michał Krzywicki
31 lipca „To nie mój film” Maria Zbąska
7 sierpnia „Miłość na pierwszą stronę” Maria Sadowska
14 sierpnia „Fuks 2” Maciej Dutkiewicz
21 sierpnia „Błazny” Gabriela Muskała
28 sierpnia „Za niebieskimi drzwiami” Mariusz Palej

Aromatyczne niespodzianki dla widzów

To nie koniec dobrych wiadomości. O dodatkowy komfort i podniebienia widzów zadba lokalny partner wydarzenia – Wysocki Coffee – Palarnia Kawy Mateusz Wysocki. Dla uczestników seansów przygotowano drobne niespodzianki w postaci voucherów na słodkości oraz aromatyczną kawę, które z pewnością umilą filmowe wieczory w amfiteatrze.

Reklama

Ważny komunikat organizatorów:

Ponieważ pokazy odbywają się pod gołym niebem, są one ściśle uzależnione od warunków atmosferycznych. W przypadku nagłego załamania pogody lub silnych opadów deszczu, seanse mogą zostać odwołane. Aktualne informacje będą przekazywane na bieżąco przez ŁOK.

Do zobaczenia w najbliższy piątek o 21:15 w Parku Miejskim. Rozpocznijmy te wakacje filmowo!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 14:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości