Dominika Garbacik z gminy Wojcieszków zajęła 18. miejsce w Polsce w finale turnieju Młodzież Zapobiega Pożarom w Częstochowie.
W Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbył się 48. Finał Centralny turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Reprezentantka gminy Wojcieszków, Dominika Garbacik, osiągnęła ogromny sukces, zajmując wysokie, 18. miejsce w Polsce.
Droga do ścisłej krajowej czołówki wiodła przez eliminacje wojewódzkie. Dominika wywalczyła w nich świetne, drugie miejsce, co dało jej bezpośredni awans do rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. Finał centralny tego prestiżowego turnieju zgromadził najlepszych młodych pasjonatów pożarnictwa z całego kraju, a nasza reprezentantka udowodniła, że posiada ogromną wiedzę i świetne przygotowanie.
Serdecznie gratulujemy Dominice tak znakomitego wyniku! Życzymy dalszego rozwijania pasji oraz kolejnych sukcesów na kontach strażackich zmagań. Gmina Wojcieszków ma powód do dumy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze