Reklama

Dominika Garbacik w finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Dominika Garbacik z gminy Wojcieszków zajęła 18. miejsce w Polsce w finale turnieju Młodzież Zapobiega Pożarom w Częstochowie.

 W Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbył się 48. Finał Centralny turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Reprezentantka gminy Wojcieszków, Dominika Garbacik, osiągnęła ogromny sukces, zajmując wysokie, 18. miejsce w Polsce.

Droga do ścisłej krajowej czołówki wiodła przez eliminacje wojewódzkie. Dominika wywalczyła w nich świetne, drugie miejsce, co dało jej bezpośredni awans do rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. Finał centralny tego prestiżowego turnieju zgromadził najlepszych młodych pasjonatów pożarnictwa z całego kraju, a nasza reprezentantka udowodniła, że posiada ogromną wiedzę i świetne przygotowanie.

Reklama

Serdecznie gratulujemy Dominice tak znakomitego wyniku! Życzymy dalszego rozwijania pasji oraz kolejnych sukcesów na kontach strażackich zmagań. Gmina Wojcieszków ma powód do dumy!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 13:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości