Mamy świetne wieści z OSP Gózd! Kolejnych dwóch naszych strażaków zdało właśnie egzamin z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i oficjalnie zdobyło tytuł ratownika.
Dla chłopaków to godziny szkoleń i masa włożonego trudu, a dla nas wszystkich – ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim, kiedy przyjdzie taka potrzeba, na miejsce akcji pojedzie jeszcze lepsze, w pełni profesjonalne wsparcie medyczne.
Wielkie brawa za poświęcony czas, chęci i zaangażowanie. Gratulujemy i życzymy Wam, druhowie, żebyście z każdego wyjazdu wracali cało i zdrowo do domów. Dobra robota!
Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze