Reklama

Tragedia w Łukowie. Nie żyje Tomek, młody wychowanek ośrodka rewalidacyjnego. Miał zaledwie 20 lat

Nie żyje Tomasz Żuk, 20-letni wychowanek Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego. Młody mężczyzna odszedł 9 lutego 2025 roku, pozostawiając w żalu rodzinę, bliskich i pedagogów, którzy go wspierali.

Tomasz Żuk był jednym z wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, gdzie na co dzień otaczano go opieką i wsparciem. Jego nagła śmierć wstrząsnęła społecznością lokalną.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Placówek w Łukowie wydali oficjalne oświadczenie, w którym wyrazili swoje głębokie współczucie wobec rodziny oraz bliskich zmarłego.

Śmierć Tomasza Żuka to ogromna strata dla jego bliskich oraz wszystkich, którzy mieli okazję go poznać. Społeczność Łukowa solidaryzuje się z rodziną zmarłego, składając kondolencje i okazując wsparcie w tych trudnych chwilach.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/02/2025 22:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości