8 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Anielinie odbyła się coroczna wystawa ozdób bożonarodzeniowych. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną "Promyk Nadziei" z Krzywdy oraz "Made by Przedsiębiorstwo Społeczne". Przyciągnęło wielu gości, oferując rękodzieło, lokalne smakołyki i świąteczną atmosferę.
Centralnym punktem wydarzenia były jasełka, przygotowane przez uczestników ŚDS. Występ wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój i poruszył serca publiczności.
Podczas wystawy można było podziwiać ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Goście mieli okazję skosztować domowych wypieków, pierogów, pyz oraz zakupić miody i zapachowe świece.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele lokalnych władz:
Podziękowania skierowano także do organizatorów. Szczególną rolę odegrały Spółdzielnia Socjalna "Promyk Nadziei" z prezes Moniką Bosek na czele oraz Spółdzielnia Socjalna "Majorka" z Agnieszką Dzięcioł jako prezes.
Organizatorzy wyrazili wdzięczność wszystkim gościom, uczestnikom oraz ich rodzinom, którzy co roku wspierają to wydarzenie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Aplikacja ŁUKÓW.TV
OGLOSZENIA TUTAJ!
MENU TUTAJ
NEKROLOGI TUTAJ
Masz informacje o wypadku? Coś ciekawego w Twojej okolicy?
Zadzwoń lub wyślij SMS: 795 162 223
Napisz: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze