Reklama

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Stoczku otwarte po remoncie (WIDEO + ZDJĘCIA)

Jasełka, poświęcenie i uroczyste otwarcie.

W piątek 20 stycznia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim odbyła się ważna uroczystość: Jasełka w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej "Maska" połączone z uroczystym otwarciem nowo wyremontowanego budynku.

 Uroczyste wydarzenie rozpoczęła przemowa kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej  Kingi Wypych. Następnie rozpoczęła się część artystyczna - Jasełka w wykonaniu  Uczestników. Wspaniały występ zebrał gromkie brawa od przybyłych gości. Po spektaklu  ks. Proboszcz parafii WNMP w Stoczku Łukowskim Sławomir Sulej, dokonał poświęcenia placówki.

Reklama

- Następnie naszym gościom zostały wręczone podziękowania za ich niezwykły wkład w wyremontowanie i wyposażenie budynku. Nie zabrakło również zwiedzania obiektu oraz poszczególnych pracowni, a także słodkiego poczęstunku - informują pracownicy WTZ-ów w Stoczku Łukowskim. 

Na uroczystości gościli: Starosta Dariusz Szustek, Dyrektor ds. inwestycji SP ZOZ w Łukowie Dariusz Orzeł, członek Zarządu Powiatu Łukowskiego - Władysław Karaś, Burmistrz Stoczka Marcin Sentkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Szczepańczyk, Zastępca Przewodniczącego Janusz Rosa, ks. Proboszcz Sławomir Sulej, Wójt Gminy Borowie Wiesław Gąska, Skarbnik Miasta Ewa Soćko, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Krystyna Salomonik, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury  Tomasz Drosio, Dyrektor Zespołu Oświatowego  Ewa Cizio, Zastępca Dyrektora Zespołu Oświatowego Elżbieta Stodolska, Radni Miasta Stoczek Łukowski,

Reklama

Fot. WTZ Stoczek Łukowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości