Jasełka, poświęcenie i uroczyste otwarcie.
W piątek 20 stycznia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim odbyła się ważna uroczystość: Jasełka w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej "Maska" połączone z uroczystym otwarciem nowo wyremontowanego budynku.
Uroczyste wydarzenie rozpoczęła przemowa kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej Kingi Wypych. Następnie rozpoczęła się część artystyczna - Jasełka w wykonaniu Uczestników. Wspaniały występ zebrał gromkie brawa od przybyłych gości. Po spektaklu ks. Proboszcz parafii WNMP w Stoczku Łukowskim Sławomir Sulej, dokonał poświęcenia placówki.
- Następnie naszym gościom zostały wręczone podziękowania za ich niezwykły wkład w wyremontowanie i wyposażenie budynku. Nie zabrakło również zwiedzania obiektu oraz poszczególnych pracowni, a także słodkiego poczęstunku - informują pracownicy WTZ-ów w Stoczku Łukowskim.
Na uroczystości gościli: Starosta Dariusz Szustek, Dyrektor ds. inwestycji SP ZOZ w Łukowie Dariusz Orzeł, członek Zarządu Powiatu Łukowskiego - Władysław Karaś, Burmistrz Stoczka Marcin Sentkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Szczepańczyk, Zastępca Przewodniczącego Janusz Rosa, ks. Proboszcz Sławomir Sulej, Wójt Gminy Borowie Wiesław Gąska, Skarbnik Miasta Ewa Soćko, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Krystyna Salomonik, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Drosio, Dyrektor Zespołu Oświatowego Ewa Cizio, Zastępca Dyrektora Zespołu Oświatowego Elżbieta Stodolska, Radni Miasta Stoczek Łukowski,
Fot. WTZ Stoczek Łukowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze