Reklama

Sukces podopiecznych sensei Pawła Głowackiego na Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin

Podopieczni Sensei Pawła Głowackiego odnieśli sukces podczas Mikołajkowego Turnieju Karate Kyokushin, zdobywając 16 pucharów. To imponujące osiągnięcie, potwierdzające wysoki poziom treningów prowadzonych przez Sensei Głowackiego.

Podopieczni Sensei Pawła Głowackiego odnieśli wielki sukces podczas II Mikołajkowego Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się 9 grudnia w Zalesiu koło Białej Podlaskiej. To dla wielu z nich pierwszy start, a mimo to zdobyli aż 16 pucharów.

W kategorii Kumite wyróżnili się m.in. Bartosz Matera i Olaf Dzięcioł, zdobywając odpowiednio 1. i 3. miejsce. W Kata doskonale spisali się Waszkiewicz Emilia, Melnyk Daryna oraz Zemło Liliana, zajmując 2. i 1. miejsce. To imponujący rezultat, świadczący o wysokim poziomie przygotowania podopiecznych Sensei Głowackiego.

Reklama

Sukcesy te nie tylko cieszą lokalną społeczność, ale także potwierdzają skuteczność treningów prowadzonych przez Sensei Pawła Głowackiego, uznawanego za jednego z najlepszych instruktorów karate Kyokushin w regionie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości