Reklama

Prawie 2 miliony złotych na łukowską kardiologię. Sprawdź, co zmieni się dla pacjentów!

SPZOZ w Łukowie zakończył projekt kardiologiczny z KPO. Oddział zyskał nowy sprzęt i łóżka, co poprawi diagnostykę, bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie zakończyła się realizacja kluczowego projektu, który znacząco podniesie standardy leczenia pacjentów z chorobami serca. W ramach przedsięwzięcia „Poprawa jakości świadczeń kardiologicznych w SPZOZ w Łukowie” Oddział Wewnętrzno-Kardiologiczny zyskał nowoczesny sprzęt medyczny oraz nowe łóżka szpitalne.

Inwestycja, finansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), zwiększy możliwości diagnostyczne placówki, poprawi bezpieczeństwo zabiegów oraz podniesie komfort hospitalizacji chorych.

Reklama

Całkowita wartość modernizacji wyniosła niemal 2 miliony złotych (1 978 405 zł), z czego dofinansowanie z KPO to ponad 1,8 miliona złotych (1 834 521 zł). Pozostałą kwotę, jako wkład własny w wysokości 143 884 zł, zabezpieczyły władze Powiatu Łukowskiego. To kolejny ważny krok w rozwoju lokalnej służby zdrowia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 18:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości