W nocy z soboty na niedziele 25 sierpnia, o godzinie 23:31, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łazach została wezwana do nietypowego zdarzenia. W miejscowości Suchocin na drodze zapłonęła duża bela słomy, stwarzając bezpośrednie zagrożenie dla ruchu drogowego.
Na miejsce natychmiast udał się zastęp OSP Łazy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu i szybkim ugaszeniu pożaru. W akcji brały również udział siły Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa oraz patrol Policji, który dbał o bezpieczeństwo podczas prowadzonych działań. Dzięki sprawnej współpracy służb zagrożenie zostało szybko zneutralizowane.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze