Reklama

Nocna interwencja strażaków z OSP Łazy – pożar słomy na drodze

 W nocy z soboty na niedziele 25 sierpnia, o godzinie 23:31, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łazach została wezwana do nietypowego zdarzenia. W miejscowości Suchocin na drodze zapłonęła duża bela słomy, stwarzając bezpośrednie zagrożenie dla ruchu drogowego.

Na miejsce natychmiast udał się zastęp OSP Łazy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu i szybkim ugaszeniu pożaru. W akcji brały również udział siły Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa oraz patrol Policji, który dbał o bezpieczeństwo podczas prowadzonych działań. Dzięki sprawnej współpracy służb zagrożenie zostało szybko zneutralizowane.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości