VII Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Łukowie, zgromadził 80 osób w kategorii walki lekki kontakt oraz kata/układy.
Dzień II zmagań rozegrany został na dwóch matach, ze wsparciem organizacyjnym senpai z Naszego Klubu, oraz gości: Pana Jerzego Siwiec, Władysław Karaś, Bartłomiej Bryk.
O zawodników od strony medycznej dbał podolog Damian Stoga.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze