DK48 w Sobieszynie na 177 km toyota wpadła do rowu. Ruch wahadłowy jednym pasem, na miejscu pracują służby. Kierowcy zwolnijcie.
Kierowcy jadący trasą krajową nr 48 muszą przygotować się na spore utrudnienia. W okolicach Sobieszyna (na wysokości 177 km) doszło do niebezpiecznego zdarzenia.
Z pierwszych ustaleń policjantów z Ryk wynika, że kierowca toyoty nagle stracił panowanie nad kółkiem. Samochód z impetem zjechał z jezdni i wylądował w przydrożnym rowie. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe.
W tej chwili ruch w miejscu wypadku odbywa się tylko jednym pasem – wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci wciąż pracują na drodze i próbują ustalić, co dokładnie tam się wydarzyło.
Służby apelują: zdejmijcie nogę z gazu, zachowajcie ostrożność i patrzcie na znaki oraz polecenia osób, które kierują tam ruchem!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze