Wróć do artykułu

Zdjęcia Wyjątkowe spotkanie w Sięciaszce Drugiej. Za nami „Akademia Kobiecej Mocy” - fotorelacja

21/06/2026 | Autor: Łuków.TV | źródło: lukow.tv

Fotografie Sprawy społeczne Łuków

W piątek 19 czerwca w NIWA w Sięciaszce Drugiej odbyła się Akademia Kobiecej Mocy dla mieszkanek Powiatu Łukowskiego. Warsztaty zorganizowało Stowarzyszenie Kobiety w AKCJI, a patronat objął starosta Dariusz Szustek, obecny z sekretarzem Jerzym Siwcem. Pod okiem Beaty Lipskiej uczestniczki pracowały nad Formułą Geniuszu i planami na przyszłość. Spotkanie zrealizowano w ramach Aktywne Lubelskie Lokalnie.

Rozwój, Starosta Łukowski , Dariusz Szustek Miasto Łuków - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości