Reklama

 Klub Seniora „Czas Plus” z Łukowa. Występ podczas Senioraliów w Gminie Łuków

Wysęp podczas Senioraliów Gminy Łuków. 

Klub Seniora „Czas Plus” powstał na bazie klubu seniora „Czas” funkcjonującego jako projekt  finansowany ze środków unijnych. Po jego zakończeniu seniorzy zdecydowali, że chcą nadal wspólnie spotykać się, spędzać czas, dlatego powołali pięcioosobowy zarząd z przewodniczącą panią Marią Chmielewską i działają dalej. Klub liczy 60 osób, z których najmłodsza liczy 60 lat, najstarsza 82. Członkowie Klubu spotykają się regularnie w każdy wtorek, by dyskutować, dzielić się swoimi doświadczeniami i podejmować decyzje dotyczące działalności Klubu. W ramach zajęć klubowych odbywają się spotkania tematyczne, wycieczki rowerowe, nordic walking, a także ogniska i zabawy. Na dzisiejszą uroczystość Klub przygotował występ chóru oraz skecz w wykonaniu jednego z jego członków. 

Reklama

Zapraszamy na relację wideo. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości