W czwartek, 5 grudnia 2024 roku, w miejscowości Dębowica doszło do groźnego wypadku. 55-letni kierowca Seata z gminy Trzebieszów zderzył się z Audi, którym kierowała 27-letnia mieszkanka gminy Łuków. W wyniku kolizji oboje doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala.
Tego samego tygodnia, w okresie od 2 do 8 grudnia 2024 roku, policjanci z powiatu łukowskiego zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze apelują do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę oraz trzeźwość za kierownicą, szczególnie w okresie zimowym, kiedy warunki na drogach bywają zdradliwe.
Policja przypomina: za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grożą wysokie kary, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia i życia.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Aplikacja ŁUKÓW.TV
OGLOSZENIA TUTAJ!
MENU TUTAJ
NEKROLOGI TUTAJ
Masz informacje o wypadku? Coś ciekawego w Twojej okolicy?
Zadzwoń lub wyślij SMS: 795 162 223
Napisz: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Policja przypomina: za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grożą wysokie kary, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia i życia. Nie wiem kto to pisał, ale polonista który go uczył powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu za składnię i logikę w zdaniu.
Policja przypomina: za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grożą wysokie kary, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia i życia. Nie wiem kto to pisał, ale polonista który go uczył powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu za składnię i logikę w zdaniu.