Reklama

CZOŁOWE ZDERZENIE W DĘBOWICY i PLAGA PIJANYCH KIEROWCÓW NA DROGACH POWIATU

W czwartek, 5 grudnia 2024 roku, w miejscowości Dębowica doszło do groźnego wypadku. 55-letni kierowca Seata z gminy Trzebieszów zderzył się z Audi, którym kierowała 27-letnia mieszkanka gminy Łuków. W wyniku kolizji oboje doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala.

Tego samego tygodnia, w okresie od 2 do 8 grudnia 2024 roku, policjanci z powiatu łukowskiego zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze apelują do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę oraz trzeźwość za kierownicą, szczególnie w okresie zimowym, kiedy warunki na drogach bywają zdradliwe.

Reklama

Policja przypomina: za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grożą wysokie kary, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia i życia.

 

ZOBACZ  RÓWNIEŻ:

Aplikacja  ŁUKÓW.TV 

OGLOSZENIA TUTAJ!

MENU TUTAJ

NEKROLOGI  TUTAJ

Masz informacje o wypadku? Coś ciekawego w Twojej okolicy?
 Zadzwoń lub wyślij SMS: 795 162 223
  Napisz: [email protected]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Umysł ścisły - niezalogowany 2024-12-09 18:54:13

    Policja przypomina: za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grożą wysokie kary, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia i życia. Nie wiem kto to pisał, ale polonista który go uczył powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu za składnię i logikę w zdaniu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Łuków.TV




Reklama
Najnowsze wiadomości