Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Wygodniejszy dojazd na osiedlu. Ruszyła budowa łącznika między Stankiewicza a Jana Pawła II
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama